Робота столяром в Польщі та за кордоном

Не є секретом те, що нова перспективна робота у Польщі може бути початком здійснення мрії, адже це перевірений спосіб заробити гроші та покращити свої життєві умови. Польські роботодавці добре знають, що українці – це працьовиті та здібні працівники і порядні відповідальні люди, тож охоче запрошують їх на роботу, надаючи гідні умови праці.

Неодмінною перевагою є те, що польська зарплата є дійсно вищою за українську, особливо можна виділити технічні спеціальності та фізичну працю. Деякі компанії та підприємства забезпечують працівників житлом, спецодягом та навіть пропонують харчування. Також працюють різноманітні програми підтримки сімей із виплатами на дітей.

В Польщі можуть знайти роботи люди без досвіду та кваліфікації, але звісно, якщо ви володієте професійними навичками, а також маєте підтвердження своєї майстерності (сертифікати, дипломи, портфоліо), то маєте більше шансів знайти стабільну високооплачувану роботу.

Якщо ви столяр, то ми радимо вам звернути увагу на перспективи роботи в Польщі.

Детальніше про роботу столяра

Столяр – це перспективна та багатопрофільна професія, проте майстер може спеціалізуватися на конкретному напрямку. Столяри можуть працювати на виробництві, робити меблі за індивідуальним замовленням або займатися реставрацією рідкісних антикварних екземплярів. Беззаперечними перевагами столярного діла є затребуваність на ринку праці, зокрема в країнах ЄС. Як і в будь-якій професії, рівень доходів залежить від кваліфікації працівника. Якщо у вас є відповідний диплом або досвід, можна також працювати на суміжних спеціальностях тесляра або паркетника.

Робота столяра не вважається небезпечною, хоча треба бути обережним, щоб не поранитися стружкою. Треба уникати вдихання випаровування лаку, фарби або клею, адже це може спровокувати розвиток алергії або захворювання органів дихальної системи. Компанії зазвичай надають працівникам захисні костюми, маски, окуляри та беруші (для захисту від постійного шуму).

Якщо ви працюєте столяром, то маєте розуміти свої обов’язки. Це обробка деревини, збирання та монтаж різних дерев’яних виробів, у процесі роботи столяр спирається на ескіз або креслення. Необхідні якості столяра:

 • Добрий зір та слух;
 • відповідальність;
 • акуратність;
 • точність;
 • нормальна фізична форма;
 • відсутність алергії на лак та фарбу;
 • уважність;
 • розвинена дрібна моторика;
 • почуття композиції та пропорцій;
 • точність.

Робота столяром передбачає наявність у спеціаліста певних теоретичних знань, зокрема вміння безпомилково розрізняти породи деревини, визначати рівень якості заготовок і читати креслення. У роботі знадобиться знання технології виготовлення, підгонки та навішування дерев’яних виробів. Професія столяр передбачає досить широкий спектр, завжди є можливість удосконалювати професійні навички.

Послуги столяра завжди потрібні на польських підприємствах, також можна влаштуватися в одну з численних будівельних чи ремонтно-будівельних компаній.

Якщо вас цікавить робота в Польщі столяром, зверніться в кадрову агенцію Workafford та дізнайтеся про актуальні вакансії.

Array
(
  [pl] => Array
    (
      [code] => pl
      [id] => 40
      [native_name] => polski
      [major] => 0
      [active] => 0
      [default_locale] => pl_PL
      [encode_url] => 0
      [tag] => pl
      [missing] => 1
      [translated_name] => Polish
      [url] => https://workafford.pl
      [country_flag_url] => https://workafford.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/pl.png
      [language_code] => pl
    )

  [en] => Array
    (
      [code] => en
      [id] => 1
      [native_name] => English
      [major] => 1
      [active] => 0
      [default_locale] => en_US
      [encode_url] => 0
      [tag] => en
      [missing] => 1
      [translated_name] => English
      [url] => https://workafford.com
      [country_flag_url] => https://workafford.com.ua/wp-content/uploads/flags/us.png
      [language_code] => en
    )

  [uk] => Array
    (
      [code] => uk
      [id] => 54
      [native_name] => Ukrainian
      [major] => 0
      [active] => 1
      [default_locale] => uk_UA
      [encode_url] => 0
      [tag] => uk
      [missing] => 0
      [translated_name] => Ukrainian
      [url] => https://workafford.com.ua/galuzi/robota-stolyarom/
      [country_flag_url] => https://workafford.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/uk.png
      [language_code] => uk
    )

)
Choose languge