Праця для іноземців

Наша кадрова агенція WorkAfford займається рекрутингом працівників з країн Східної Європи, а також пошуком для них роботи на території Західної Європи.

Ви натрапили на потрібне місце!

Однією з країн, яку ми обслуговуємо найчастіше, є Україна. Якщо ви представляєте саме цю країну і шукаєте роботу в таких державах як Німеччина, Нідерланди або Польща, не шукайте далі.

У нашій фірмі ви знайдете вакансії з країн Західної Європи і відкриєте можливості отримання високої стабільної зарплати, а також особистого розвитку. Запрошуємо до співпраці також підприємців з розвинених країн, які шукають працівників з України.

Актуальні вакансії у Польщі та Європі

Шукаєте роботу - у нас є для вас чудова пропозиція! Багато безкоштовних вакансій для чоловіків і жінок, Ви можете знайти у нас.

Прозорість та підтримка для іноземців

Ми діємо відповідно до цінностей, які ставлять нас на чолі галузі рекрутингу. Прозорість для нас є ключовим принципом; ми інформуємо клієнтів та співробітників про кожен етап процесу найму. Ми підходимо з емпатією до потреб як працівників, так і роботодавців, що сприяє створенню дружнього та сприятливого середовища. Інноваційність є фундаментальною в нашій діяльності – ми постійно шукаємо нові та кращі способи реалізації наших послуг, щоб відповідати вимогам сучасного ринку праці. Ми залучені до успіху наших клієнтів та працівників, підтримуючи їх на кожному кроці. Зокрема, ми дбаємо про те, щоб робота для іноземців у Польщі була доступною та привабливою, забезпечуючи комплексну допомогу на кожному етапі працевлаштування. Пропозиції роботи для іноземців у Польщі ретельно відбираються, щоб відповідати найвищим стандартам і потребам наших клієнтів.

Комплексна правова та адміністративна підтримка для працівників

Workafford забезпечує повну правову та адміністративну підтримку, щоб наші працівники могли зосередитися на своїй роботі без турбот про формальності. Ми пропонуємо консультації з юристом щодо місцевого трудового законодавства та допомогу в отриманні всіх необхідних документів. Крім того, ми інформуємо і консультуємо з питань трудових прав, а також надаємо негайну допомогу в кризових ситуаціях. Наші податкові консультації також охоплюють фінансові питання, що дозволяє нашим працівникам спокійно функціонувати. Workafford також спеціалізується на наданні підтримки для іноземних працівників, що означає, що робота для іноземців стає простою та безпроблемною.

Чому працівники з України їдуть за кордон у пошуках роботи?

Західні країни характеризуються вищими зарплатами, крім того, там добре ставляться до працівників зі східної частини Європи.

Підприємці з Польщі, Нідерландів і Німеччини чудово знають реалії цих країн, а також знають, якими знаннями, вміннями та навичками володіють працівники зі Східної Європи, тому часто пропонують їм дуже вигідні умови працевлаштування, забезпечуючи водночас добрі можливості розвитку.

Підприємці з Західної Європи і Польщі прекрасно знають також, наскільки важливим є задоволення працівників, тому пропонують їм дружню атмосферу і багато емпатії.

Чи вигідно працювати в іншій країні?

Чи вигідно працювати в іншій країні?

Вигідність працевлаштування в іншій країні – це найважливіше питання під час пошуку роботи за кордоном.

Як правило, на те, чи працівник вибере дану країну, впливає співвідношення розміру зарплатні і витрат на життя. Але результати такого порівняння найчастіше подібні – робота за межами України вигідна незалежно від того, в яку країну Західної Європи поїде працівник.

Польща, Нідерланди і Німеччина – це країни, що пропонують високу оплату праці, навіть у 10 разів вищу, ніж в Україні.

Звертайтеся до WorkAfford!

Звертайтеся до WorkAfford!

В агенції WorkAfford ми пропонуємо працевлаштування кандидатам як з досвідом, так і без досвіду, як кваліфікованим спеціалістам, так і різноробам.

Тому, якщо ви з України і шукаєте роботу, зверніться до нас. Ми знайдемо для вас омріяну роботу і постараємося, щоб вона відповідала всім вашим планам та очікуванням.

Гнучкі рішення для підприємців

Наша агенція пропонує гнучкі рішення, пристосовані до специфічних потреб підприємців, максимально полегшуючи процес набору персоналу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта враховує його унікальні потреби та вимоги. Експрес-процеси набору дозволяють швидко знаходити відповідних кандидатів, що є ключовим у динамічному бізнес-середовищі. Ми пропонуємо гнучкі форми зайнятості, які ідеально підходять для різних бізнес-моделей. Аутсорсинг HR-процесів дозволяє компаніям зосередитися на своєму основному напрямку діяльності, тоді як ми займаємось усіма аспектами набору та управління персоналом. Ми забезпечуємо пропозиції роботи для іноземців, так що кожна компанія може знайти ідеального працівника незалежно від його країни походження.

Array
(
  [pl] => Array
    (
      [code] => pl
      [id] => 40
      [native_name] => polski
      [major] => 0
      [active] => 0
      [default_locale] => pl_PL
      [encode_url] => 0
      [tag] => pl
      [missing] => 0
      [translated_name] => Polish
      [url] => https://workafford.pl/praca-dla-cudzoziemcow/
      [country_flag_url] => https://workafford.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/pl.png
      [language_code] => pl
    )

  [en] => Array
    (
      [code] => en
      [id] => 1
      [native_name] => English
      [major] => 1
      [active] => 0
      [default_locale] => en_US
      [encode_url] => 0
      [tag] => en
      [missing] => 0
      [translated_name] => English
      [url] => https://workafford.com/benefits-of-employee-leasing/
      [country_flag_url] => https://workafford.com.ua/wp-content/uploads/flags/us.png
      [language_code] => en
    )

  [uk] => Array
    (
      [code] => uk
      [id] => 54
      [native_name] => Ukrainian
      [major] => 0
      [active] => 1
      [default_locale] => uk_UA
      [encode_url] => 0
      [tag] => uk
      [missing] => 0
      [translated_name] => Ukrainian
      [url] => https://workafford.com.ua/praczya-dlya-inozemcziv/
      [country_flag_url] => https://workafford.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/uk.png
      [language_code] => uk
    )

)
Choose languge