Робота в Польщі

WorkAfford – це кадрова агенція з обслуговування як працівників, що шукають добре оплачуваної роботи.

Актуальні вакансії у Польщі та Європі

Шукаєте роботу - у нас є для вас чудова пропозиція! Багато безкоштовних вакансій для чоловіків і жінок, Ви можете знайти у нас.

Робота в Польщі для працівника – чому це вигідно?

Для жителів країн Східної Європи ми охоче знайдемо також роботу в Польщі. Підприємці в цій країні шукають, зокрема, фізичних працівників, у тому числі будівельників та працівників складів, а також працівників для роботи на промислових підприємствах. У Польщі роботу знайдуть як спеціалісти, так і особи без великого досвіду, які можуть підвищувати свою кваліфікацію.

Безпечний розвиток

Безпечний розвиток

Робота в Польщі для більшості жителів країн Східної Європи – це шанс на краще життя, вищу зарплату і перспективний шлях кар’єрного розвитку. Працівники знайдуть у цій країні роботу, яку вони шукають, а також отримають можливість щоденного розвитку у своїй професії.

Гідна заробітна плата в поєднанні зі спокійним характером поляків – причини того, що чимраз більше жителів Східної Європи вибирають саме цю країну як місце тимчасового або постійного проживання у зв’язку з отриманою роботою.

Великий попит

Великий попит

У Польщі великий попит переважно на фізичних працівників, які вміють добре виконувати роботу на складі при розвантаженні, завантаженні або транспортуванні товарів і виробів, а також на будівельних майданчиках.

Крім того, польські підприємці шукають осіб для обслуговування машин та пристроїв на заводах і у всій промисловій галузі. Важливо те, що в Польщі є робота також для людей без досвіду і спеціалізації. Слід підкреслити також, що роботодавців у цій країні часто відвідують різного типу контрольні та інспекційні органи з перевірками, мета яких – покращення умов праці на підприємствах.

Виберіть WorkAfford своїм посередником

Ми – кадрова агенція, що займається посередництвом у працевлаштуванні, і ми чудово знаємо реалії всього ринку праці, тому охоче допоможемо знайти вакансію, яка відповідатиме очікуванням працівника і буде потрібною з точки зору роботодавця. Упродовж періоду нашого існування на ринку нам вдалося добре вивчити всілякі глухі кути та проблеми, пов’язані з пошуком праці, завдяки чому ми змогли їх повністю усунути і зробити процес рекрутингу ще чіткішим та ефективнішим.

Запрошуємо працівників з України, Білорусі та інших країн Східної Європи.

Підтримка для нових працівників

Workafford пропонує різноманітні програми підтримки, які мають на меті полегшити новим працівникам адаптацію в новому середовищі роботи та життя. Завдяки нашим програмам onboarding, нові співробітники можуть швидко акліматизуватися в компанії та ознайомитися з її організаційною культурою. Це ключовий елемент, який допомагає у плавній інтеграції працівників як у Польщі, так і за кордоном. Якщо ви шукаєте роботу в Польщі, наші програми підтримки є ідеальним рішенням.

Міжнародне співробітництво

Переваги міжнародного співробітництва Workafford неоціненні. Наша широка мережа партнерів охоплює агенції зайнятості та компанії з усієї Європи. Завдяки цьому ми можемо пропонувати мобільність працівників та можливість зміни місця роботи в різних європейських країнах. Ми також організовуємо міжнародні конференції та навчання, які сприяють обміну знаннями та досвідом. Крім того, наше агентство регулярно оновлює вакансії в Польщі та за кордоном, щоб забезпечити доступ до найновіших можливостей.

Послуги консалтингу для роботодавців

Наша агенція не лише займається рекрутингом, але й надає додаткові послуги консалтингу, які допомагають оптимізувати HR-процеси у компаніях наших клієнтів. Аналіз потреб у робочій силі в Польщі дозволяє точно визначити необхідні кадри, а стратегії найму розробляються з урахуванням специфіки кожного підприємства. Ми також організовуємо тренінги для HR-відділів, що включають найкращі рекрутингові практики та управління талантами, що дозволяє компаніям ефективніше залучати та утримувати найкращих працівників. В рамках наших послуг ми збираємо найбільш привабливі вакансії в Польщі та інших європейських країнах.

Програми навчання та розвитку

Workafford піклується про розвиток та вдосконалення навичок своїх працівників через різноманітні програми навчання та розвитку. Ми пропонуємо спеціалізовані курси для різних галузей та майстер-класи з м’яких навичок, які допомагають у розвитку міжособистісних компетенцій та управління часом. Наші менторські програми дозволяють отримувати цінний досвід від досвідчених спеціалістів, а можливість отримання сертифікатів, визнаних на ринку праці, відкриває перед працівниками нові професійні перспективи. Тому наша пропозиція включає не лише роботу за кордоном, але й привабливі робочі місця в Польщі.

Робота в Польщі для українців — чому це гарний вибір?

Робота в Польщі для українців ще до війни була досить привабливим варіантом працевлаштування. Європейські цінності, вищий, ніж в Україні рівень заробітних плат, схожість мов, культур та менталітетів – безумовні переваги, на які завжди зважали трудові мігранти.

Під час повномасштабного вторгнення саме Польща надала і продовжує надавати чи не найбільшу підтримку українським жінкам та дітям, які втекли від війни.

Ситуація в Україні наразі робить питання працевлаштування в Польщі ще більш актуальним для українських громадян.

Зауважимо, що польські роботодавці високо цінують українських робітників через цілеспрямованість, працьовитість та вміння адаптуватися.

Люди в похилому віці та молоді спеціалісти, чоловіки та жінки, люди з базовою шкільною освітою та освічені фахівці – знайти роботу в Польщі можуть практично усі категорії населення.

Яка робота доступна для українців?

Польський ринок пропонує широкий вибір вакансій:

 • у галузі обслуговування (касир, продавець, прибиральник, офіціант);
 • у сфері догляду за літніми людьми та дітьми;
 • в ресторанному бізнесі (помічник кухаря, кондитер);
 • в аграрній сфері (працівники на сімейних фермах, сільськогосподарському виробництві);
 • на заводах (за наявності технічної спеціальності);
 • на будівництві доріг;
 • на сезонних роботах у приморських містах.

Також, досить затребувані зараз професійні водії-далекобійники.

Додаткові плюси роботи в Польщі

Серед додаткових бонусів варто назвати: можливість вивчити мову та культуру сусідів, дізнатися багато нового. Це однозначно сприятиме особистому розвитку і підвищить цінність працівника на ринку праці.

Як правильно влаштуватися на роботу за кордоном?

Найкращий спосіб – звернутися до перевіреної агенції. Це захистить від можливих помилок, особливо якщо це перший досвід роботи поза межами країни.

Тож робота в Польщі для українців – безумовно правильний вибір.

Array
(
  [pl] => Array
    (
      [code] => pl
      [id] => 40
      [native_name] => polski
      [major] => 0
      [active] => 0
      [default_locale] => pl_PL
      [encode_url] => 0
      [tag] => pl
      [missing] => 1
      [translated_name] => Polish
      [url] => https://workafford.pl
      [country_flag_url] => https://workafford.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/pl.png
      [language_code] => pl
    )

  [en] => Array
    (
      [code] => en
      [id] => 1
      [native_name] => English
      [major] => 1
      [active] => 0
      [default_locale] => en_US
      [encode_url] => 0
      [tag] => en
      [missing] => 1
      [translated_name] => English
      [url] => https://workafford.com
      [country_flag_url] => https://workafford.com.ua/wp-content/uploads/flags/us.png
      [language_code] => en
    )

  [uk] => Array
    (
      [code] => uk
      [id] => 54
      [native_name] => Ukrainian
      [major] => 0
      [active] => 1
      [default_locale] => uk_UA
      [encode_url] => 0
      [tag] => uk
      [missing] => 0
      [translated_name] => Ukrainian
      [url] => https://workafford.com.ua/robota-v-polshi/
      [country_flag_url] => https://workafford.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/uk.png
      [language_code] => uk
    )

)
Choose languge