Про фірму

Кожен з нас мріє про добре оплачувану роботу, яка при цьому буде задовольняти наші очікування. Завдяки нашій агенції WorkAfford ви можете вже сьогодні знайти роботу, яка дозволить вам добре заробити і здобути цінний досвід.

Workafford

Workafford – це кадрове агентство, яке з’єднує роботодавців із перевіреними та надійними працівниками та дозволяє кандидатам знайти задовільну роботу, що відповідає  їх кваліфікаціям.

Історія

Історія

Workafford – це сімейний бізнес, заснований двома братами. Його засновники мали досвід ведення бізнесу в корпоративних структурах, та працювали раніше на повну зайнятість у корпораціях. Однак з часом вони вирішили створити власний бізнес.

Спочатку, завдяки набутому досвіду, це була компанія, яка консультувала підприємців. Однак з часом, беручи до уваги мінливий ринок праці, було вирішено розширити свою діяльність. Як наслідок, була створена на компанія, яка працевлаштовує працівників. Ось так компанія FB Invest перетворилася на новий бренд Workafford.

Місія

Місія

Наша місія – ефективно з’єднувати працівників з роботодавцями. Щодня ми надаємо нашим клієнтам та впроваджуємо відповідні, надійні та сучасні рішення у сфері кадрового консалтингу. 

Працівники не вступають у корпоративні структури, вони мають велику силу прийняття рішень і можливість самостійно вести призначені проекти. У нас працюють компетентні та досвідченні люди.

Також працівники, затруднені за допомогою Workafford, починають працювати на підприємствах, де турбота про працівника та умови для виконання його завдань на найвищому рівні.

Погляди

Погляди

Яке наше бачення Workafford? Це, перш за все, надійний партнер для працівників, які хочуть знайти роботу, яка їх задовольняє та відповідає їх очікуванням. Workafford означає довіру, досвід, знання, всебічність та надійність.

Workafford завжди на крок попереду решти.

Мета

Мета

Наша мета в найближчі роки – це інтенсивний розвиток на німецькому, голландському та бельгійському ринках. Саме ці регіони користуються великою популярністю серед працівників з Польщі, а також зі східної Європи. Ми прагнемо забезпечити ці ринки висококваліфікованими, відданими, досвідченими та надійними працівниками. Завдяки цьому місцеві підприємці зможуть спокійно зосередитися на веденню свого бізнесу.

Ми маємо дві можливості затруднення працівників: працевлаштування у роботодавця та лізинг. В останньому випадку працівник затруднений у Workafford, і ми дбаємо про всі формальності, пов’язані зі страхуванням або податками. Роботодавець сплачує лише конкретну суму і не змушений займатися формальними питаннями та розрахунками.

Кар’єрний шлях для всіх

Не в кожному випадку робота за кордоном вимагатиме від вас досвіду та знань іноземної мови на найвищому рівні. Крім того, вам не потрібно мати спеціалізовані знання та великий досвід, адже в Workafford ми також пропонуємо можливості працевлаштування людям, які тільки вступають на свій професійний шлях. Все, що вам потрібно зробити – це звернутися до нашої компанії та надіслати своє резюме – можливо, ви отримаєте роботу, яка стане однією з ваших найбільших життєвих можливостей та здійснить ваші мрії.

Перейдіть на веб-сайт Workafford

Перший крок – найважчий, і він вже за вами. ? Відвідання сайту workafford.com – це гарний старт для початку нової роботи, яка вас цікавить. Ми впевнені, що ви знайдете тут багато корисної інформації. Вітаємо з прийняттям рішення!

Зв'яжіться з нами

Ви можете зробити це швидко та зручно по телефону або електронною поштою. Це дозволить нам познайомитися з вами та встановити перший контакт. Якщо ви зробите цей крок, наступний буде за нами.

Зачекайте на повідомлення

Після надіслання запиту до вас звернеться наш представник, з яким ви обговорите ваші сильні сторони та представите ваш попередній досвід. Представник допоможе визначити ваші поточні потреби, щоб запропонувати роботу, яка буде для вас задовільною.

Перевірте свої можливості

Варто ознайомитись із пропозиціями роботи, доступними на сайті workafford.com перед розмовою з нашим представником. Можливо, знайдеться вакансія, яка вас зацікавить.

Узгодніть деталі

Після розмови з нашим представником Workafford ми узгодимо деталі та дату початку вашої нової роботи. Ми чітко покажемо вам кроки, яких необхідно дотримуватися перед працевлаштуванням.

Решту залиште нам!

Ми подбаємо про всі документи та необхідні формальності поетапно. Якщо необхідно, ми також розповімо вам, що робити, щоб почати легально працювати в ЄС.

Більше того, коли ви почнете працювати за кордоном, у вас з’явиться можливість познайомитися з абсолютно новими місцями, а повернувшись на батьківщину, ви зможете витратити зароблені гроші, наприклад на відкриття власного бізнесу, заняття навчанням чи будівництво дому. У разі сумнівів, пов’язаних з нашою пропозицією, ми будемо раді відповісти на кожне запитання, тому якщо ви шукаєте надійного та перевіреного партнера, скористайтесь послугами нашого агентства з працевлаштування Workafford.

Досвід

Ми працюємо в цій галузі вже багато років, завдяки чому ми спеціалізуємося на пошуку та пропонуванні найкращих вакансій.

Широкий діапазон

Серед вакансій ви знайдете роботу у Великобританії, Нідерландах та Польщі. Ми маємо прямий доступ до компаній, які шукають працівників з України, Білорусі та інших східних країн.

Ефективне обслуговування

Більше того, працівники Workafford запропонують вам найкраще рішення та допоможуть виконати всі формальності, завдяки яким заявка на роботу вашої мрії буде швидкою та ефективною.

Цінна підтримка

Крім того, ми проведемо вас через весь процес підбору персоналу та надамо найважливішу інформацію, і ви завжди зможете розраховувати на нашу підтримку та допомогу, якщо це буде потрібно.

Не обов’язково мати досвід

Робота за кордоном не вимагатиме від вас досвіду чи знань іноземної мови на найвищому рівні. Крім того, залежно від обраної пропозиції, не потрібно мати спеціальні знання та досвід, адже ми також пропонуємо можливості працевлаштування людям, які тільки починають свій кар’єрний шлях.

Все, що вам потрібно зробити, – це звернутися до нас і надіслати своє резюме – завдяки цьому ви отримаєте роботу, яка може бути однією з найбільших життєвих можливостей для вас і здійснення вашої мрії про краще завтра. Більше того, влаштувавшись на роботу за кордон, ви отримаєте можливість познайомитися з абсолютно новими місцями, а після повернення на батьківщину ви зможете витратити зароблені гроші, наприклад, на відкриття власного бізнесу, навчання чи здійснення мрій своєї або всієї родини.

У разі сумнівів, ми будемо раді відповісти на кожне запитання, тому якщо ви шукаєте надійного та перевіреного партнера, скористайтесь нашим агентством з працевлаштування Workafford вже сьогодні!

Гарантована безпека та повна підтримка

Якщо ви боїтесь їхати на роботу за кордон і боїтесь, що це буде занадто великим викликом для вас, зв’яжіться з нами і запитайте про все, що завгодно. З Workafford ви можете почувати себе впевнено та безпечно, адже ми всебічно піклуємось про вашу заявку, а також знаходимо вам роботу та будемо підтримувати зв’язок з вами протягом усього періоду прийому на роботу.

Для багатьох людей великою перевагою роботи з Workafford буде також той факт, що працівника можна затруднити на підставі вищезгаданого лізингу, коли ми беремо на себе всі формальні питання, пов’язані з прийняттям на роботу та подальшим формальні врегулювання – роботодавець зобов’язаний оплатити лише конкретну суму на наш рахунок.

Завдяки працевлаштуванню за кордоном ви швидко вивчите нову мову та станете більш самостійними, що, безумовно, принесе лише позитивні результати в майбутньому. Ми радимо вам переглянути вакансії роботи, доступні в каталозі Workafford, і вибрати цікаву посаду. Ми чекаємо на вашу заявку – можливо, роботодавець потребує саме Вас!

Array
(
  [pl] => Array
    (
      [code] => pl
      [id] => 40
      [native_name] => polski
      [major] => 0
      [active] => 0
      [default_locale] => pl_PL
      [encode_url] => 0
      [tag] => pl
      [missing] => 0
      [translated_name] => Polish
      [url] => https://workafford.pl/o-nas/
      [country_flag_url] => https://workafford.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/pl.png
      [language_code] => pl
    )

  [en] => Array
    (
      [code] => en
      [id] => 1
      [native_name] => English
      [major] => 1
      [active] => 0
      [default_locale] => en_US
      [encode_url] => 0
      [tag] => en
      [missing] => 0
      [translated_name] => English
      [url] => https://workafford.com/about-company/
      [country_flag_url] => https://workafford.com.ua/wp-content/uploads/flags/us.png
      [language_code] => en
    )

  [uk] => Array
    (
      [code] => uk
      [id] => 54
      [native_name] => Ukrainian
      [major] => 0
      [active] => 1
      [default_locale] => uk_UA
      [encode_url] => 0
      [tag] => uk
      [missing] => 0
      [translated_name] => Ukrainian
      [url] => https://workafford.com.ua/pro-nas/
      [country_flag_url] => https://workafford.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/uk.png
      [language_code] => uk
    )

)
Choose languge